neděle 27. července 2014

Miluju válení se u televize! Aneb seriálové tipy

True story, bro. Pravda je taková, že má maximální fyzická aktivita je jóga, běhání a občas, když jsem jó motivovaná, tak seberu bráchovi jeho činky. Samozřejmě již druhý den u zrcadla pozoruji, jak mi ten bicák pěkně roste. A protože tak očividně vyrostl, třetí den nedělám už zase nic. :)
No, ale protože jsem tak líná a když se zrovna nemusím učit, tak samozřejmě koukám na seriály.
Koukám téměř na cokoliv, ale jisté preference mám. Třeba historické pozadí, Británie, vězení, fantasy, vztahy, sex, krev, móda, sci-fi, sitcom, upíři. Dobře, tak preference asi nemám :/ :D

Každopádně kdybych měla vybrat tři nejlepší za minulý semestr:

Orange Is The New Black - Pro všechny vězeňského prostředí chtivé a svou orientací ne zcela jisté jedince.


Penny Dreadful - Josh Hartnett, není třeba víc dodat, snad jen, že jde o mix všech existujících hororů. A nedá se u toho obědvat. Producentem je Sam Mendoza, který režíroval slavnou Americkou krásu.The White Queen - britský BBC seriál z období konce Války růží, dohledávala jsem si i historická fakta a myslím, že seriál minulost nijak neznásilňuje. Bílou královnu jsem si pustila po Reign, což je taková historická Gossip Girl, tohle je jiná liga. Ale je fajn si propojit, jaký vztah mezi sebou má královna Elizabeth z TWQ a královna Mary z Reign ;)


 Koukáte se na nějaký z výše zmíněných seriálů?
Nebo seríálovými maniaky absolutně pohrdáte? :D

Žádné komentáře:

Okomentovat